Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Hostinec Na Staré Sokolovně

Hostinec Na Staré Sokolovně je umístěn v objektu Sokola Podolí, přímo na vltavském nábřeží. V nabídce naleznete vynikající tankovou Plžeň 12°, tankový gambrinus a hlavně vlastní pivo TŘI SESTRY. Nabídka české kuchyně, velké zahrádky i grillu. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

V neděli 7.2.2021 prodaný odporný pokrm pod názvem zabijačkový prejt s bramborem a zelím za 122,-Kč + 12,-Kč obal. Jídlo po reklamaci bylo vydáváno za tmavý jelítkový prejt, který obsahoval jen kroupy s krví zalité zatuchlým omastkem, naprosto bez masa a koření, prostě odporné. Dle vyjádření zástupce restaurace jde jídlo chudých, takže zákazníku co chceš víc. I když to nyní restauratéři mají těžké, nemohou si toto dovolit.

Jaroslav53
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Hroznata
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Návštěvu mohu jen doporučit. Jídlo vynikající a obsluha skvělá. Prostředí také dobré, které se dá očekávat od takového typu restaurace. Pivo dobře natočené a ostatní nápoje také chutné.

Roman Zloch
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno