Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na staré ráně

Přehled hodnocení
72% celkově
67% personál
75% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Musím říct, že jsem se zde necítila dobře. Možná to bylo tím, že nejsem sportovní fanoušek a byli jsme tu v době konání zápasu. Z číšnice jsem měla pocit, že ji spíš obtěžujeme, když chceme něco jiného, než pivo. K dětskému koutku v suterénu nás neposadili, nikdo tam nebyl, tak asi aby nemuseli běhat dolů. Restaurace je to pěkná, tématicky vyzdobená. Dětský koutek taky pěkný. Jídlo bylo dobré. Manžel si na guláši pochutnal, můj hamburger s hranolkami byl taky fajn, ale kuřecí plátek na bylinkách byl bez chuti. Oproti tomu přílohové šťouchané brambory luxusní. Doporučuji pivařům a fanouškům, ti si zde najdou své.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Objednaná jídla byla chutná, ale déle se na ně čekalo, přestože restaurace nebyla tolik plná. Překvapilo nás, že nám nebylo vyhověno při žádosti o rezervaci stolu v patře s dětským koutkem, přestože tam bylo zcela volno. Prostředí bylo příjemné, ale aby se člověk dostal do stavebně oddělené nekuřácké části, musel projít zcela zakouřenou kuřáckou částí a pak i nazpět při odchodu. Personál byl celkem ochotný, ale nepůsobil moc příjemně, necítili jsme se tam úplně dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Polévka a hlavni jídlo bylo chutné,nabídka v poledne je dostačujici a člověk si vybere i z nabídky několika druhů piv. Restaurace byla plná. Doporučuji jednoznačně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštivili po hokejovém utkání Sparta - Litvínov, bylo totálně narváno, ale na nás čekala rezervace. Obsluha se snažila, ale vzhledem k velkému množství hostů to trvalo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nepusobi nicim vyjimecne a jidlo je standard. Co nepotesi je smrad (jak jinak se to da nazvat) z kuracke sekce zasahujici do "stavebne oddelene" nekuracke sekce. Na pivo dobre, na jiflo spis jen z nutnosti.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zastavil jsem se poobědvat a ochutnat místní pivo Tři Sestry. Jidlo z polední nabídky bylo super. Na polednim jídelním listku bylo v nabídce 15 jídel a dvě polévky, bylo tedy z čeho vybírat. Pivo mi chutnalo. Doporučuji a určitě se sem vrátím s kamarády
Restaurace Na staré ráně
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Skvele prostredi ani obsluha se od nasi posledni navstevy pochopitelne vubec nezmenily a pri tankovem plzenskem jsme si tak krasne uzili sledovani ctvrtfinal hokeje..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prijemne sportovni prostredi, ktere je vtipne a originalne reseno. Tankova Plzen take priznive doplnuje celkovy dojem. Obsluha mila, jidlo se jim take zadarilo..
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO