Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na staré ráně

V těsném sousedství pražské O2 arény můžete znovu vzpomenout na ty nejkrásnější momenty, které nám nejrychlejší kolektivní sport na světě přinesl. V nabídce najdete přednostně to nejlepší z české a moravské gastronomie. Čepují tu české pivo a moravské limonády a tradiční české a moravské pokrmy připravují z domácích surovin. Nejen český sport zde můžete sledovat na 6 obrazovkách. V nekuřácké části v suterénu najdete samozřejmě také dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Musím říct, že jsem se zde necítila dobře. Možná to bylo tím, že nejsem sportovní fanoušek a byli jsme tu v době konání zápasu. Z číšnice jsem měla pocit, že ji spíš obtěžujeme, když chceme něco jiného, než pivo. K dětskému koutku v suterénu nás neposadili, nikdo tam nebyl, tak asi aby nemuseli běhat dolů. Restaurace je to pěkná, tématicky vyzdobená. Dětský koutek taky pěkný. Jídlo bylo dobré. Manžel si na guláši pochutnal, můj hamburger s hranolkami byl taky fajn, ale kuřecí plátek na bylinkách byl bez chuti. Oproti tomu přílohové šťouchané brambory luxusní. Doporučuji pivařům a fanouškům, ti si zde najdou své.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Objednaná jídla byla chutná, ale déle se na ně čekalo, přestože restaurace nebyla tolik plná. Překvapilo nás, že nám nebylo vyhověno při žádosti o rezervaci stolu v patře s dětským koutkem, přestože tam bylo zcela volno. Prostředí bylo příjemné, ale aby se člověk dostal do stavebně oddělené nekuřácké části, musel projít zcela zakouřenou kuřáckou částí a pak i nazpět při odchodu. Personál byl celkem ochotný, ale nepůsobil moc příjemně, necítili jsme se tam úplně dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Polévka a hlavni jídlo bylo chutné,nabídka v poledne je dostačujici a člověk si vybere i z nabídky několika druhů piv. Restaurace byla plná. Doporučuji jednoznačně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO