Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

  • Atrium
    Kroměřížská 449/4, Vyškov
Zobrazit další

Informace Restaurace Na Rozcestí

Restaurace a cukrárna Na rozcestí je umístěná v Jihomoravském kraji v příjemném prostředí vesnice Drnovice. Hosté si zde mohou vychutnat širokou paletu jídel hovězí, vepřové, kuřecí, ryby, zvěřina, minutky, těstoviny, saláty, dezerty, k tomu i pestrý výběr nápojů. V pracovních dnech si můžete vybrat z nabídky zvýhodněného rychlého poledního menu. Restaurace je i skvělé místo pro pořádání různých akcí jako jsou narozeniny, svatby, firemní večírky, rauty, atd. To vše v moderním, rekonstruovaném nekuřáckém prostředí i s možností posezení na zahrádce a hlavně ochotnou a profesionální obsluhou. Parkování je pro vás zajištěno přímo před restaurací.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba