Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Abácie

    Valašské Meziříčí, U Abácie 491/2, 75701

Restaurace Na Rohu

V restauraci Na Rohu Vám nabízí nejen příjemné posezení u dobrého piva, italské pizzy s širokou nabídkou vín z vinotéky, ale i možnost sledování sportovních přenosů a konání firemních akci a oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na Rohu je výborný podnik jak svou polohou tak i postavením. Tuto restauraci znám už za původního majitele. Jednalo se o sídlištní hospodu a cenovou skupinu by jsme těžko určovali. Člověk páchl kouřem jen se v hospodě protáhl. Po masivní rekonstrukci vznikl nobl nekuřácký podnik. Pivo výborné z tanku, přes oběd obědové menu. jinak nabízí stálé dobroty hamburgery, kuřecí stehýnka a nebo Italské koláče Pizza ze speciální pece. Obsluha pozorná výborná. Vřele doporučuji a těším se na další návštěvu.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Rezervace prijata az na druhy den po zruseni a nasledne rezervaci znovu. Pri prichodu jsme zjistili,ze nejde kuchyn,coz nikde pri rezervaci nebylo zmineno.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Bydlím velmi blízko a chodím sem . Všiml jsem si, že to jde s kvalitou hodně dolů. Velmi protivné servírky, které se akorát těší na konec směny. Minule mě servírka celého polila... Pizza - rozteklá placka, na které jsem si vůbec nepochutnal. Velká škoda, tak skvělý podnik to byl!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO