Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Na Půdě

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Na půdě, je jeden z nejlepších podniku v Třinci, po změně majitele je to znát :-). Výborně jídlo, milá obsluha a příjemné prostředí. Vždy naprostá spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Na pude patři mezi 2 nejlepší restaurace v Třinci. Jídlo jako vzdy výborne, personal ochotný a vsimavy... Vzdy se dobre pobavím s přáteli v krásném interiéru restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy velice spokojen. Jídlo výborně, příjemný personal. Opravdu místo skvěle na pracovní obed s klientem. Jen jídelní lístek by mohl procházet castejsimi obměnami :-)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace na hezky dostupném miste, vc. velkého parkoviště. Prijemne prostředí a atmosféra. Jídlo vynikající, vyber z jídelníčku není zbytecne přehnaný. Ale každy si vybere. Ale teď negativní komentář - obsluha - hrůza... Slečna pomalá, vse dlouho trvalo a měla obsaženy jen 3 stoly... Ale každy se nějak učí... A nakonec mne dorazilo, ze bez předchozího upozorněni pri placeni řekne, ze nefunguje terminál... Tak to uz bylo moc... Nevim jak by to řešila kdybych neměl peníze v hotovosti atd. A na účet jsem čekal cca. 10 min. Hrůza... Ale v celku zde selhal jen lidsky faktor, to se někdy stane...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO