Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Procházce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nebyli jsme zde s manželkou poprvé, tak nás nepřekvapilo příjemné prostředí - nekuřácké (doba obědů), příjemné teplo od krbu (venku teplota pod nulou), příjemná hudba. Není co vytknout. (měli jsme pouze pití). Jako dodatek - účtenka EET, bez problému(ů), vydaná automaticky ihned, bez sebemenšího zdržení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnes, při našem výletě jsme opět ( zhruba po měsíci) navštívili tuto příjemnou restauraci. Personál i jídlo s pitím - vše v pořádku. Ale co nebylo v pořádku - pro hosty nebyl k dispozici jídelní lístek, po použití WC si člověk sice ruce umyl, ale nemohl si je osušit. Nebylo čím a jak. Přesto přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohuzel restaurace v den nasi navstevy nevarila, coz dopredu nikde neavizovali. Vymamili jsme alespon polevky, ale moje zelnacka me teda zklamala. Cesnecka prumerna. Krome lokality nemam duvod se vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Dnešní výlet se naprosto vydařil. Cestou z Měrkovic (od transformátoru) přes oboru do Hukvald jsme navštívili tuto příjemnou restauraci abychom se občerstvili - napili a najedli. Vše naprosto výborné ( Pivo, víno, zvěřinový guláš s knedlíkem i kuřízek). Počasí přálo nejen nám ale i té spoustě lidí, návštěvníků i turistů. ( v této malé obci jsem si připadal jako na "Václaváku"). Velice příjemnou atmosféru jsme zažili i na další zastávce - v restauraci NA PECI.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO