Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Procházce

Příjemnou atmosféru a stylové prostředí najdete v malé hospůdce, která se nachází v oblíbené turistické lokalitě na Hukvaldech v Oboře. Samozřejmostí je zde zajištění firemních a soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nebyli jsme zde s manželkou poprvé, tak nás nepřekvapilo příjemné prostředí - nekuřácké (doba obědů), příjemné teplo od krbu (venku teplota pod nulou), příjemná hudba. Není co vytknout. (měli jsme pouze pití). Jako dodatek - účtenka EET, bez problému(ů), vydaná automaticky ihned, bez sebemenšího zdržení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnes, při našem výletě jsme opět ( zhruba po měsíci) navštívili tuto příjemnou restauraci. Personál i jídlo s pitím - vše v pořádku. Ale co nebylo v pořádku - pro hosty nebyl k dispozici jídelní lístek, po použití WC si člověk sice ruce umyl, ale nemohl si je osušit. Nebylo čím a jak. Přesto přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohuzel restaurace v den nasi navstevy nevarila, coz dopredu nikde neavizovali. Vymamili jsme alespon polevky, ale moje zelnacka me teda zklamala. Cesnecka prumerna. Krome lokality nemam duvod se vracet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO