Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 46x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Pasece

Přehled hodnocení
76% celkově
79% personál
74% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 17x
3 16x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kurata i bacon burger v pohode. Pivo taky - at uz Kozel nebo Plzen. Obsluha taky kmitala, takze neni co vytknout. Az vyrazite na Mirak, urcite stoji za vyzkouseni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Umístění této restaurace (Na Pasece) je opravdu skvělé. V centru Prahy si tak můžete skočit na průměrnou večeři, nebo i posedět s kamarády u piva, ale i nealko nápojů.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme tam s přáteli už po několikáté, naposled jsme si tam dali výbornou grilovanou zeleninu s balkánem, když jsme si jí dali teď, přinesli nám po půl hodině grilovanou zeleninu-přílohu, po vysvětlení co jsme chtěli, to odnesli a za třičtvrtě hodiny přinesli to samé, přikrájeli tam pár plátků papriky a posypali balkánem...porce stejná jako příloha ovšem dvakrát dražší. Asi smůla na kuchaře, ale dost nás to zklamalo. Jinak obsluha fajn, v létě fajn zahrádka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice podařená návštěva této restaurace. Tankový světlý kozel je vynikající, obsluha velice příjemná. Velmi příjemné je také rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hospoda v centru Prahy, na lokalitu si tedy nelze stěžovat. Část je nekuřácká, část kuřácká. Bohužel přes kuřáckou se musí na toaletu, takže se kouři stejně nevyhnete.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkem průměrná hospoda v centru Prahy. Dobrá na posezení u piva, pro mě jako abstinenta výběr nealko není tak veliký, ale člověk si vybere. Obsluha byla příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme si tataraka,byl výborný. Topinky k nemu byly ale parodii na topinky. Dostali jsme 4 kusy, jeden kus = pulka platku chleba,avsak neuveritelne miniaturni. Priobjednat ale nebyl problem. Jen mi prislo celkem neadekvatni u jidla za 200 kc setrit tak okatě zrovna s tak levnym artiklem jako je chleba. Navic byly strašně mastné. Posezeni na letni zahradce moc prijemne. Obsluha z počátku vlažna a pomala, s poctem pribyvajicich hostu zrychlila a zadny problem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci ráda doporučuji. Díky tím, že je hodně členitá, si každý najde to svoje místečko. My byli spokojení venku v příjemném prostředí a zeleni. Jídlo bylo výborné a ani jsme na něj dlouho nečekali. Personál byl velice milý a přišel vždy když bylo potřeba. Takže žádné zbytečné rušení při hovoru a naopak jsme vždy měli co jsme potřebovali a na nic jsme nemuseli čekat. Jsme všechny naprosto spokojené.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO