Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 58x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Pasece

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace odpovídá spíše "hospodskému" typu, Celkově působí docela příjemně, hlavně její umístění blízko centra a metra je fajn. Dobře působí přilehlá zahrádka, která ale bude na posezení až v tepleším období.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na tataráku, byl dobrý, ale vyloženě nás nenadchl, ale potěšilo nás dobré pivo, příjemná, pozorná a rychlá obsluha a pěkné prostředí. Vše bylo v pořádku, doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsem byl s manželkou a dali jsme si tatarský biftek. Za tatarákem chodíváme po různých restauracích, někdo ho mají předmíchaný, jinde to nechávají na hostech, ale i u toho co si mícháme sami, což byl případ právě i této restaurace, se kvalita restaurace pozná podle druhu masa (pravá svíčková to fakt nebývá) namletí - nastrouhání - natrhání, a čerstvosti. Na Pasece byl tatarák prvotřídní!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsme navšívili s kamarádem, abychom probrali, co se stalo nového, seděli jsme trochu bokem, pročež jsme měli klid. Ale zase to nebylo daleko, abychom žíznili, obsluha nás hojně zásobovala tankovým Kozlíkem. K řeči zakousli jsme tataráček. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, hodnotíme přístup milého a ochotného personálu, jídlo bylo dobré, jen by mohla být větší nabídka, prostředí obyčejné, ale v létě fajn zahrádka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
prijemna hospudka na vinohradech, kam doporucuji dorazit zejména parte lidi. byli jsme na tataraku. obsluha vstricna, mila a ochotna. jde spis o takovy pub s drevenymi stoly, který poskytuje prijemne, nicim nerusene posezeni. Lakava je i možnost hrani petangue, ale to jsme bohužel nevyužili, ale v letnich měsících bychom radi navstevu zopakovali a to bychom zkusili včetně petangue. Jen škoda, že nemají točenou kofolu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Šli jsme na dopředu objednaný půl kilový tatarský biftek s 20 topinkami. I když jsme byli jen 2, tak to do nás spadlo jako bychom týden najedli. A víte proč? Protože to bylo fantastický připravené a moc jsme si pochutnali. Obsluha milá a stále pečující, wc v naprostém pořádku. Jedinou výtku mám k tomu, že do nekuřácké části se musí přes kuřáckou část. Ale v případě spokojenosti je toto malá vada.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace na výborné adrese. Někoho by mohlo trochu odradit ,,Entré", ale to by byla škoda. Za kuřáckým prostorem je totiž i nekuřácká zona, za teplejšího počasí je tu pro vás zahrádka, kde se dá hrát petangue, takže vám krásně slehne po vynikajícím degustačním zážitku. My jsme si dali tatarák, topinky byly nejlepší, co jsme kdy měli. Tatarák sice 1. místo nevyhrál, ale i tak nám moc chutnal a ve třech jsme ho snědli. Nezbyl ani drobeček. Určitě doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na Paseku se vzdy radi vracime. Maji k dispozici velke stoly, idealni k posezeni s velkym poctem pratel. Vyborne vari a nejlepsi maji tankoveho Kozla. Urcite doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Personal byl milý a ochotný, ale moc jim to nešlo. Zdali jste si objednali pivo světlé, řezané, nebo tmavé, vyzeralo to skoro pokaždé stejně. K jídlu jsme měli tatarák. Ten byl fajn. Seděli jsme v nekuřácké části, která vypadala celkem hezky, ale člověk musí projít přez kuřáckou a tam to celé zahulené.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO