Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 58x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Pasece

Příjemná restaurace v centru Prahy, která nabízí nejen české speciality, ale i pivo z tanku. V letních měsících je možné posedět na zahrádce nebo si zahrát petang.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace odpovídá spíše "hospodskému" typu, Celkově působí docela příjemně, hlavně její umístění blízko centra a metra je fajn. Dobře působí přilehlá zahrádka, která ale bude na posezení až v tepleším období.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na tataráku, byl dobrý, ale vyloženě nás nenadchl, ale potěšilo nás dobré pivo, příjemná, pozorná a rychlá obsluha a pěkné prostředí. Vše bylo v pořádku, doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsem byl s manželkou a dali jsme si tatarský biftek. Za tatarákem chodíváme po různých restauracích, někdo ho mají předmíchaný, jinde to nechávají na hostech, ale i u toho co si mícháme sami, což byl případ právě i této restaurace, se kvalita restaurace pozná podle druhu masa (pravá svíčková to fakt nebývá) namletí - nastrouhání - natrhání, a čerstvosti. Na Pasece byl tatarák prvotřídní!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO