Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 43x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Pasece

Příjemná restaurace v centru Prahy, která nabízí nejen české speciality. V letních měsících je možné posedět na zahrádce nebo si zahrát petang.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme tam s přáteli už po několikáté, naposled jsme si tam dali výbornou grilovanou zeleninu s balkánem, když jsme si jí dali teď, přinesli nám po půl hodině grilovanou zeleninu-přílohu, po vysvětlení co jsme chtěli, to odnesli a za třičtvrtě hodiny přinesli to samé, přikrájeli tam pár plátků papriky a posypali balkánem...porce stejná jako příloha ovšem dvakrát dražší. Asi smůla na kuchaře, ale dost nás to zklamalo. Jinak obsluha fajn, v létě fajn zahrádka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velice podařená návštěva této restaurace. Tankový světlý kozel je vynikající, obsluha velice příjemná. Velmi příjemné je také rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hospoda v centru Prahy, na lokalitu si tedy nelze stěžovat. Část je nekuřácká, část kuřácká. Bohužel přes kuřáckou se musí na toaletu, takže se kouři stejně nevyhnete.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO