Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Palmovce

Restaurace Na Palmovce se nachází v historickém srdci Hradce Králové v domě Palmová zahrada na Třídě ČSA čp. 275 vedle hotelu Grand. Restaurace je rozdělena do třech pater. V prvním patře se nachází kavárna, kde můžete v příjemném prostředí posedět s přáteli u dobrého vína, kávy a výtečného piva z tanků. V přízemí si můžete vyzkoušet sami čepovat pivo v boxu pro 13 osob s vlastní televizí na sledování sportovních přenosů. A na konec pivnice ve stylu Kozlovny s výběrem z pěti druhů piva a z toho dvou z tanků. V celé restauraci pro Vás vaří jak polední menu tak i velký výběr z mnoha specialit minutkové kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opravdu lahodný Kozel 11, co má říz! Je moc fajn, že horní část, kde jsme seděli, se stala nekuřáckou, historicky to tam jinak bylo jak v udírně. Obsluha v takto exponovaných časech jako byl (Sv. Martin, husa), by zasloužila posilu, pan vrchní se snažil, co mu síly stačily, ale někdy toho na něho bylo opravdu moc a nestíhal (nosit/objednávat/platit/čistit stoly)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát byla obsluha jiná než obvykle a kupodivu příjemná. I přes to, že hospoda byla úplně plná, jsme byli obsluhováni velice rychle. Největší nepříjemností bylo neskutečné horko uvnitř restaurace.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO