Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Ledárnách

Restaurace disponuje kapacitou 100 míst a letní zahrádkou pro 30 osob. Samostatný salonek s 45 místy je vhodný pro pořádání různých akcí jako jsou svatby, promoce, oslavy narozenin, rauty, školení, apod. V suterénu restaurace jsou k dispozici kulečníkové a biliardové stoly a airhockey. Točí tu Svijanské speciály. Denně (včetně sobot a nedělí) nabízejí široký výběr hotových jídel (od 15:00 minutkových).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mise doprat obchodnim partnerum autenticky zazitek ceske hospody se povedla! Chvala na vyborne pivo a dobre jidlo. Slo se vyvarovat zmatkuma nutnosti znovu objednat cast pokrmu po 1,5 hodine. Stalo by za to zvazit akceptaci platebnich karet.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dolor sit amet consectetuer quis tincidunt In penatibus lobortis. Orci leo dui feugiat congue lobortis dui Vestibulum Maecenas ac orci. In tellus dolor In orci quis sem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné pivo, vnímavá a vtipná obsluha, ale hlavně prostředí klasické pivnice, kde si nemají potřebu na nic hrát. Skvěle vaří, velmi dobře připravená krkovice i koleno, radost si objednat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO