Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Informace Na Krétě Hořovice

Na Krétě je moderní česká hospoda, která přenáší staré receptury do novodobé gastronomie. Zaměřila se na to nejdůležitější: Mít dobré pivo a skvěle vařit.
 Nabízí vlastní formou pojaté klasické menu českých (české restaurace) hospod. Zpracovávají tradiční suroviny z venkova a přesunují je na talíř v nové podobě. Vše připravují z čerstvého masa, ryb a zeleniny od lokálních dodavatelů. Každý den pro Vás pečou koláče či buchty, ke kterým si u nich můžete dát čerstvě namletou kávu dovezenou přímo z pražírny. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Hasici
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Moc rádi se sem vracíme. Jídlo je výtečné a obsluha vždy milá a pohotová. Často střídají různé speciality, takže si můžete vybrat jak ze stálého menu, tak ze sezonní nabídky, která bývá velmi pestrá. Mají výborné domácí limonády. Určitě doporučuji rezervaci, bývá zde plno, neboť podnik je dosti vyhlášený :)

Aknel1000
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno