Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Na Krásné vyhlídce

Tradiční česká pivní restaurace v Tróji
. Na Krásné vyhlídce je krásně položená útulná restaurace s mnohaletou tradicí. Můžete se těšit na výborné pivo, skvělou českou kuchyň, venkovní grilování po celé léto, příjemné venkovní posezení a příjemnou a vstřícnou obsluhu.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Restaurace změnila majitele, kuchaře i kvalitu jídla a personálu. Nový personál není příliš milý. Čekali jsme na hlavní jídlo 1h 15min, když jsme se zeptali, proč to tak dlouho trvá, bylo nám řečeno, že mají více stolů, které musí obsloužit. V restauraci byl obsazen pouze náš a vedlejší stůl. Na dezert jsme čekali dalších 40min, a to šlo o zmrzlinu a štrúdl. Nabídka jídla jako z nějakého fast foodu - vše s majonézou, samé hranolky a smažák. Ucházející kvalita a chuť. Nicméně nic zázračného v poměru cena - výkon.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno