Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Kovárně, Praha - Kamenická

Zrekonstruovaná restaurace Na Kovárně, situované v Kamenické ulici. Upřednostňují zde kvalitní českou kuchyni včetně minutek, vybrat si můžete z širokého výběru jídelníčku nebo ze specialit na objednávku. Čepují tankové pivo Plzeň a Gambrinus a dále nabízí Velkopopovického Kozla a Zlatopramen. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké prostory.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ke Kovárně mám osobní vztah už od jejího otevření před více jak 20 lety, podnik je fajn i po změně majitele. Nechodím už tak často, ale je vidět, že podnik stále funguje dobře. Oceňuji, že je v nabídce i pivo 10° Gambrinus, chutnal. Obří burger s hranolky zachutnal taktéž. Tak zase někdy Na Kovárně. To už bude nekuřácká:-)
Restaurace Na Kovárně, Praha - Kamenická Restaurace Na Kovárně, Praha - Kamenická Restaurace Na Kovárně, Praha - Kamenická
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nebo spíš hospoda, hodně hlučná s tankovým pivem. Interiér dřevěný, starší. Obsluha rychlá a rázná. Celký koncept spíše výčepna. Na večerní posezení proc ne v dané lokalitě takový ten průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO