Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na knofliku

Přijďte navštívit nově otevřenou brněnskou restauraci Na Knoflíku, nabízející osobitou atmosféru přímo v centru Brna na ulici Běhounská. Specializuje se na domácí českou kuchyni, podává polední menu a nabízí piva hned několika pečlivě vybraných značek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
S interiérem si vyhráli, pěkné čisté prostředí. Nabízí každých 14dní nový speciál, obsluha se věnuje. S jídelního lístku se dá vybrat, měli jsme zde vykoštěné koleno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v pořádku, prostředí je pěkné čisté. Obsluha byla milá, nabízí každou půlku měsíce jiný pivní speciál. Jídlo jsme si tentokrát nedávali, ale s jídelního lístku se dá určitě vybrat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zašly jsme dnes s kamarádkou, já poprvé, vyloženě jen váš pivo a něco malého k němu, paštiku a zapečený hermelín, oboje výborné, stále tu ještě sedíme, pivo už máme čtvrté, takže řekla bych, že úspěch.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO