Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Kačabce - Putyka

Přehled hodnocení
92% celkově
93% personál
87% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 12x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha velmi pozorná, příjemné posezení na zahrádce, kde je i použitelné dětské hřišťátko. Bohužel jsme nezažili rozjetý gril, ale vypadá velmi lákavě. Caesar salát i žebírka vynikající a celkem velká porce.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné a čisté prostředí, výborná a neokoukaná jídla, ochotná a milá obsluha. Byli jsme velice spokojení a rádi se sem opět vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace v Hostivaři. Milá obsluha a především výborná kuchyně, jak surovinami, tak zpracováním a navíc za normální ceny. A za putyku v názvu, mají palec nahoru, místní vědí ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
po příjemné zkušenosti z minula jsme se rozhodli otestovat stálost kvality a můžeme potvrdit. příjemná obsluha, moc dobré jídlo (škoda že není víc denní nabídky, ale přišli jsme v neděli večer). Uvítali bychom obměnu jídelníčku s větším výběrem pro masonejedy a třeba i semtam nějaký pivní speciál na čepu. A překvapilo nás jak málo hostů si na konci krásného víkendu v neděli večer Na Kačabku našlo cestu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Uplne primova hospudka. Jidlo skvele, potesilo ze maji i vice jidel v ostrejsi verzi :-) personal take moc prijemny a prostredi take super. Urcite se radi vratime..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chcete-li se ze středu města ocitnout mávnutím kouzelného proutku ocitnout v příjemné venkovské hospodě na náměstí u kostelíčka, klid a pohoda, nemusíte hned opouštět Prahu. Stačí udělat si rezervaci do Putyky Na Kačabce. Projdete trochu zakouřenou místností, ve které štamgasti v klidu pocucávají svoje pivko a koukají na sportovní přenos a sednete si do hlavní místnosti, kde se Vás ujme příjemný personál a můžete si dát nějakou dobrotu z jídelního lístku. V ničem jsme se nespletli, pivo bylo také dobré a páteční večer moc příjemný, včetně veselé zábavy přítomné společnosti, slavící kulaté narozeniny. Tak snad jen to kouření - při příchodu a odchodu nebo návštěvě toalet se tomu nedá vyhnout. p.s. a vzhledem k tomu, že vedle je k podniku patřící vinotéka mají i docela slušný výběr vína.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO