Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 35x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Kačabce - Putyka

Putyka - Restaurace - Hospůdka se zahrádkou a příjemným posezením. Hostinec Na Kačabce se nachází v centru Památkově chráněné zóny Stará Hostivař. Připravují denně novou nabídku na jídelním lístku. Posedět můžete také na dvou zahrádkách s grilem a výčepem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navstevujeme pomerne pravidelne pri ruznych prilezitostech. A opet jsme odchazeli spokojeni jak s jidlem, tak s personalem. Muzeme jen doporucit.
Restaurace Na Kačabce - Putyka
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kdysi tu bejvávala opravdu putyka, zakouřená nalévna a v tomto smyslu dovětek jména podniku dnes určitě neplatí. Ve smyslu místní hospůdky, která si na nic nehraje a chce být prostě oblíbenou štací lidí z nedalekého okolí, kde se dá posedět uvnitř i venku, a kde nejčastějším motivem návštěvy je pokec u piva s možností se chutně najíst, však určitě ano. Podnik mi připomíná skromnější verzi Potrefené husy, jež si drží standard v čistotě, kvalitě a prezentaci jídel a v pozornosti pivu (ale i jiným mokům). Na nenáročný neformální pokec s přáteli (zejména mužskými) bez obav z jídelního lístku ideální podnik. V teplých dnech potěší zadní zahrádka, plusem je i možnost v okolí zaparkovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO