Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Kačabce - Putyka

Putyka - Restaurace - Hospůdka se zahrádkou a příjemným posezením. Připravují denně novou nabídku na jídelním lístku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Druhá návštěva, vždy skvělé, obsluha ochotná, milá, jídlo vynikajíci, pivo nefiltrované- taky, určitě doporučujeme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Velmi zajímavá restaurace, kterou jsme navštívili poprvé, a to podle dobrého hodnocení na Restu:-) Trošku nám to uvnitř nevonělo - byl cítit takový ten hospodský puch, nikoliv však kouř - ale to po chvíli už nevadilo. Obsluha byla velmi přívětivá a na jídlech jsme si moc pochutnali - masíčko výborné, měkké.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Není to žádná putyka, je to normální slušná hospoda, kde se výborně vaří (a moc dlouho se na to nečeká) a je to tam příjemné, včetně obsluhy - přívětivá, profi. Stavili jsme se tam cestou z procházky na večeři (my dva a osmiletá dcera) a všichni jsme byli spokojení. Zahřáli jsme se jejich lahodnou domácí horkou hruškovou šťávou s perníkem a skořicí (37,-) a pak jsme se nadlábli velmi slušnou porcí jídla. Já měla konfitovaný hovězí karabáček se svíčkovou omáčkou a kapucínským knedlíkem (5 nebo 6 ks), knedlík i omáčka pochoutka, masíčko jako z nemluvněte. Při vstupu mi trošku vadil takový ten typický hospodský smrádek, ale v celkovém hodnocení je to opravdu jen drobné minus. Měli jsme štěstí, že tam zrovna nikdo nekouřil (nebo o tom nevím), takže jsme si na jídle pochutnali 100%. Záchody jsou čisté a pěkné, za domem je dětské hřiště. Jediné další drobné minus, že se tu nedá platit kartou. Ale až zase někdy půjdeme s rodinkou do Hostivaře, určitě se tady stavíme. Bylo nám zde příjemně.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO