Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Jezerce

Přehled hodnocení
72% celkově
80% personál
80% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné, čisté prostředí. Výhodná poloha ve spojení s návštěvou Divadla na Jezerce. Výborná Plzeň. Velmi dobrá káva. Čaje z čerstvého zázvoru a máty na jedničku. Obsluha skutečně velmi milá. Jídlo průměrné. Při větší společnosti (12 lidí) kuchyň absolutně nezvládla. Jedno jídlo obsluha zcela zapomněla, 2x urgováno, prostě divné. Salát skvělý, steaky průměrné. Určitě rádi navštívíme ve spojení s divadlem. Je lepší při návštěvě před divadlem si nechat větší časovou rezervu.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na večeři a pivo před divadlem s přáteli. Polévka byla vlažná, musela se dohřát - poté výborná. Jedno jídlo ze tří nebylo v pořádku - nevonělo... po reklamaci nová dobrá porce - v pořádku. Obsluha milá, prostředí příjemné (při plné restauraci velký hluk). Výborné tankové pivo!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Jezerka jsme navstivili v tydnu v odpolednich hodinach. Jidlo, ktere jsem si vybral bohuzel nemeli, ale dali mi jidlo z obedoveho menu, presto, ze uz bylo po 15hodine. Chutove dobre, ceny rozumne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem zde se ženou poprvé. Ideální posezení v klidném prostředí, před divadlem. Skvělá tanková plzeň a výborné jídlo. Doporučuji hovzí líčka na čer. Víně. Určitě se vrátíme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO