Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Jezerce

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Na jezerce nabízí poměrně omezený jídelní lístek a ceny, které jsou poněkud vyšší. Jak plus je umístění v hezkém parku. Jen zahrádku by to chtělo mít ve větší kapacitě. Při plné restauraci však personál docela nestíhá :-(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašly jsme sem s kamarádkami před divadelním představením a udělaly jsme dobře. Výborně jsme se najedly a napily, bylo to tak akorát, abychom v divalle neusnuly :-) Jenom bych příště požádala obsluhu o rychlejší vyřízení žádosti o placení. Čekaly jsme dost dlouho, jentaktak jsme stihly začátek dovadla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
milá obsluha, velice chutné jídlo, opravdu mě jídlo překvapilo, domácí noky, fakt domácí a porce pro dřevorubce:o)), takže mohu jen doporučit. Jen pokud jdete na představení, tak opravdu dost dřív, docela trvalo, než bylo jídlo na stole a i na platbu jsem čekali, bylo to jen tak tak:o(( Petra
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné, čisté prostředí. Výhodná poloha ve spojení s návštěvou Divadla na Jezerce. Výborná Plzeň. Velmi dobrá káva. Čaje z čerstvého zázvoru a máty na jedničku. Obsluha skutečně velmi milá. Jídlo průměrné. Při větší společnosti (12 lidí) kuchyň absolutně nezvládla. Jedno jídlo obsluha zcela zapomněla, 2x urgováno, prostě divné. Salát skvělý, steaky průměrné. Určitě rádi navštívíme ve spojení s divadlem. Je lepší při návštěvě před divadlem si nechat větší časovou rezervu.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na večeři a pivo před divadlem s přáteli. Polévka byla vlažná, musela se dohřát - poté výborná. Jedno jídlo ze tří nebylo v pořádku - nevonělo... po reklamaci nová dobrá porce - v pořádku. Obsluha milá, prostředí příjemné (při plné restauraci velký hluk). Výborné tankové pivo!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Jezerka jsme navstivili v tydnu v odpolednich hodinach. Jidlo, ktere jsem si vybral bohuzel nemeli, ale dali mi jidlo z obedoveho menu, presto, ze uz bylo po 15hodine. Chutove dobre, ceny rozumne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem zde se ženou poprvé. Ideální posezení v klidném prostředí, před divadlem. Skvělá tanková plzeň a výborné jídlo. Doporučuji hovzí líčka na čer. Víně. Určitě se vrátíme!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO