Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec Na hůrce

Pivnice Hostinec Na Hůrce Ostrava nabízí vše, co od tradiční pivnice očekáváte. Základem nabídky je tankové pivo. Díky této technologii si můžete být jisti, že na stůl dostanete pivo v té nejvyšší možné kvalitě a čerstvosti. Pípy se zde jen tak nezastaví. V nabídce Hostince Na Hůrce Ostrava nechybí široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Je také ideálním místem ke sledování sportovních přenosů. V prostorách pivnice také můžete zahrát šipky. Pivnice Hostinec Na Hůrce Ostrava má v nabídce něco i pro ty, kteří chtějí k pivu něco k zakousnutí. Gulášek, nakládaný hermelín, klobásku nebo chutnou domáci pizzu. Pokud zatoužíte po adrenalinu, tak součástí Pivnice Hostinec Na Hůrce Ostrava je také herna. V letních měsících je k dispozici venkovní zahrádka s obsluhou.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO