Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club restaurant Na Hromádkové

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 0x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Byli jsme zde s přítelkyní na specialitě podniku "pečená žebra s medovo švestkovou omáčkou". Specialitu podniku si představuji tak, že to bude něco, z čeho budu nadšený, nebo to bude minimálně kvalitně odvedená práce. Na to jak by měli vypadat a chutnat pečená žebra, by se měli inspirovat v podniku "www.natyloucezeleny.cz". Medovo švestková omáčka? Mdlá chuť, která ničím neosloví. Možná nějaký polotovar. Měli jsme i vývar. Opravdu je takový problém koupit čerstvou zeleninu, nakrájet ji a dát jí do vývaru? Chápu, mražená zelenina nepřidělá práci žádnou. Další mínus za to, že když člověk vstoupí, tak ho hned do nosu praští výpary z kuchyně, kterými pak načichne. Restaurace na mě celkově působila smutně, zaprášeně a nečistě. Jediné plus byla obsluha a strakonické pivo Dudák.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Přímo na tramvajové zastávce, ale s jiným personálem, by byl příjemný oběd, ale dohady s nim,i aby vůbec přišli a ustavičně se připomínat a pak mě chtěli okrást o jídlo, koupeno přes Slevomat dopředu a pak zase nové dohady. Příště jinam!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí bylo podtrženo příjemným a milým personálem. Jídlo velice dobré a v dostatečném množství. Příjemným překvapením bylo několik druhů piv na čepu a nejen známý Gambrinus, Staropramen, či Prazdroj. Dobrý Dudák dokonale doladil doby dojem.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO