Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 60 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club restaurant Na Hromádkové

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Zavítal jsem do restaurace s vouchery na žebra se švestkovou omáčkou a všichni jsme si pochutnali, žebra skvěle udělané a omáčka dodala originální chuť. Obsluha milá jen škoda že nebyla točená kofola, prostředí nenadchne ani neurazí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podnik mohu vřele doporučit. Nejedná se ale o restauraci, spíše o klasickou hospodu. I tak je zde ale prostředí velmi příjemné, čisté, jídlo výborné a personál velmi milý, slušný a ochotný. Měli jsme žebra ve švestkové omáčce a moc jsme si pochutnali.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dali jsme si vynikající pečená žebra. Restaurace je taková česká klasika, s dobrým výběrem piva a ochotnou obsluhou. Prostředí neurazí ani nenadchne, navíc nekuřácká část není od baru pořádně oddělená, takže při jídle se sice dá dýchat, ale po odchodu stejně budete cítit kouřem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Byli jsme zde s přítelkyní na specialitě podniku "pečená žebra s medovo švestkovou omáčkou". Specialitu podniku si představuji tak, že to bude něco, z čeho budu nadšený, nebo to bude minimálně kvalitně odvedená práce. Na to jak by měli vypadat a chutnat pečená žebra, by se měli inspirovat v podniku "www.natyloucezeleny.cz". Medovo švestková omáčka? Mdlá chuť, která ničím neosloví. Možná nějaký polotovar. Měli jsme i vývar. Opravdu je takový problém koupit čerstvou zeleninu, nakrájet ji a dát jí do vývaru? Chápu, mražená zelenina nepřidělá práci žádnou. Další mínus za to, že když člověk vstoupí, tak ho hned do nosu praští výpary z kuchyně, kterými pak načichne. Restaurace na mě celkově působila smutně, zaprášeně a nečistě. Jediné plus byla obsluha a strakonické pivo Dudák.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Přímo na tramvajové zastávce, ale s jiným personálem, by byl příjemný oběd, ale dohady s nim,i aby vůbec přišli a ustavičně se připomínat a pak mě chtěli okrást o jídlo, koupeno přes Slevomat dopředu a pak zase nové dohady. Příště jinam!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí bylo podtrženo příjemným a milým personálem. Jídlo velice dobré a v dostatečném množství. Příjemným překvapením bylo několik druhů piv na čepu a nejen známý Gambrinus, Staropramen, či Prazdroj. Dobrý Dudák dokonale doladil doby dojem.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO