Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club restaurant Na Hromádkové

Příjemná restaurace vzdálená od Anděla cca 500m směrem na Řepy. Restaurace má kuřáckou i nekuřáckou část a přes léto otevřenou zahrádku do dvora. Nekuřácká část má 32 míst, v kuřácké části je 34 míst a bar se 14 místy. Pochutnáte si zde na české a minutkové kuchyni, k jídlu podávají točené pivo ( Pilsner Urqell, Gambrinus 11°, Staropramen 10°, Rohozec-Podskalák 10°, Nefiltoravný Staropramen), točenou Kofolu a Malinovku. Dále mají kvalitní točené moravské víno. Rádi Vám připraví menší svatební hostinu s rautem dle Vašeho přání, rodinnou oslavu, firemní akci nebo večírek. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Byli jsme zde s přítelkyní na specialitě podniku "pečená žebra s medovo švestkovou omáčkou". Specialitu podniku si představuji tak, že to bude něco, z čeho budu nadšený, nebo to bude minimálně kvalitně odvedená práce. Na to jak by měli vypadat a chutnat pečená žebra, by se měli inspirovat v podniku "www.natyloucezeleny.cz". Medovo švestková omáčka? Mdlá chuť, která ničím neosloví. Možná nějaký polotovar. Měli jsme i vývar. Opravdu je takový problém koupit čerstvou zeleninu, nakrájet ji a dát jí do vývaru? Chápu, mražená zelenina nepřidělá práci žádnou. Další mínus za to, že když člověk vstoupí, tak ho hned do nosu praští výpary z kuchyně, kterými pak načichne. Restaurace na mě celkově působila smutně, zaprášeně a nečistě. Jediné plus byla obsluha a strakonické pivo Dudák.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Přímo na tramvajové zastávce, ale s jiným personálem, by byl příjemný oběd, ale dohady s nim,i aby vůbec přišli a ustavičně se připomínat a pak mě chtěli okrást o jídlo, koupeno přes Slevomat dopředu a pak zase nové dohady. Příště jinam!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí bylo podtrženo příjemným a milým personálem. Jídlo velice dobré a v dostatečném množství. Příjemným překvapením bylo několik druhů piv na čepu a nejen známý Gambrinus, Staropramen, či Prazdroj. Dobrý Dudák dokonale doladil doby dojem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO