Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club restaurant Na Hromádkové

Příjemná restaurace vzdálená od Anděla cca 500m směrem na Řepy. Restaurace má kuřáckou i nekuřáckou část a přes léto otevřenou zahrádku do dvora. Nekuřácká část má 32 míst, v kuřácké části je 34 míst a bar se 14 místy. Pochutnáte si zde na české a minutkové kuchyni, k jídlu podávají točené pivo ( Pilsner Urqell, Gambrinus 11°, Staropramen 10°, Rohozec-Podskalák 10°, Nefiltoravný Staropramen), točenou Kofolu a Malinovku. Dále mají kvalitní točené moravské víno. Rádi Vám připraví menší svatební hostinu s rautem dle Vašeho přání, rodinnou oslavu, firemní akci nebo večírek. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Přímo na tramvajové zastávce, ale s jiným personálem, by byl příjemný oběd, ale dohady s nim,i aby vůbec přišli a ustavičně se připomínat a pak mě chtěli okrást o jídlo, koupeno přes Slevomat dopředu a pak zase nové dohady. Příště jinam!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí bylo podtrženo příjemným a milým personálem. Jídlo velice dobré a v dostatečném množství. Příjemným překvapením bylo několik druhů piv na čepu a nejen známý Gambrinus, Staropramen, či Prazdroj. Dobrý Dudák dokonale doladil doby dojem.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO