Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 62 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club restaurant Na Hromádkové

Příjemná restaurace vzdálená od Anděla cca 500m směrem na Řepy. Pochutnáte si zde na české a minutkové kuchyni, k jídlu podávají kvalitní moravské víno, točené pivo, točenou Kofolu a malinovku. Rádi vám připraví menší svatební hostinu s rautem dle vašeho přání, rodinnou oslavu, firemní akci nebo večírek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Zavítal jsem do restaurace s vouchery na žebra se švestkovou omáčkou a všichni jsme si pochutnali, žebra skvěle udělané a omáčka dodala originální chuť. Obsluha milá jen škoda že nebyla točená kofola, prostředí nenadchne ani neurazí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Podnik mohu vřele doporučit. Nejedná se ale o restauraci, spíše o klasickou hospodu. I tak je zde ale prostředí velmi příjemné, čisté, jídlo výborné a personál velmi milý, slušný a ochotný. Měli jsme žebra ve švestkové omáčce a moc jsme si pochutnali.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Dali jsme si vynikající pečená žebra. Restaurace je taková česká klasika, s dobrým výběrem piva a ochotnou obsluhou. Prostředí neurazí ani nenadchne, navíc nekuřácká část není od baru pořádně oddělená, takže při jídle se sice dá dýchat, ale po odchodu stejně budete cítit kouřem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO