Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Haldě

Restaurace Na Haldě je tu pro všechny milovníky poctivých pokrmů z kvalitních surovin. Zaměřuje se na tradiční českou kuchyni, ale nabízíme i speciality z jiných luhů a hájů. Čepují zde dobře vychlazené pivo nejlepší kvality, nalévají víno z Moravy i vzdálenějších krajů. K tomu vám připraví spoustu menších i větších pochoutek. Disponují velkými prostory (stavebně oddělenými pro kuřáky a nekuřáky) a spoustou míst.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli po dlouhé době s vnoučaty a přáteli. Byla tam velice milá obsluha, která nám ve všem vyhověla. Jídlo bylo moc dobré-křídla a žebra. Pivko také dobré a vnuk si pochvaloval čaj v krásné konvičce. Bylo to prima odpoledne.
Restaurace Na Haldě
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dneska jsme navštivili tuto restauraci a u určitě jsme neprohloupili. Výborně zvolené denní menu, obsluha taky ochotná a jídlo výborné. Mimo jiné vyzvedám zahrádku a to, že se přes obědy nesmí kouřit. Konec hlášení
Restaurace Na Haldě
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Sympaticky personal, slusny vyber z "hotovek" a minimalni cekaci doba na jidlo. Jidlo neurazi, prumerne. Moznost parkovani v prilehle ulici zdarma. Moznost posezeni venku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO