Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Hájence

Restaurace Na Hájence je nekuřácká restaurace, která je tvořena uceleným prostorem s vlastním barem a kapacitou 45 osob. Je přímo propojena s vnitřní terasou s kapacitou 45 osob, čímž vytváří ojedinělý prostor pro konání svateb, rodinných oslav a jiných akcí s krásnou atmosférou klidu přírody a lesa. Další možnost posezení je umožněna na letní terase. Základ kuchyně je z českých regionálních surovin s nabídkou minutkových jídel. Pro gurmány je zde připravováno pravidelné víkendové menu s nádechem jak zvěřinových specialit či cizokrajných mas, tak ryze českých ověřených pochoutek. Pokud jdete s pejskem, usadí Vás mimo hlavní prostor restaurace nebo na terasu. 

Otevírací doba se liší ve stanovených obdobích:
Září - Duben                    
(viz profil)
Květen - Červen:              
Po - Čt      14 - 21
Pá            14 - 22
So - Ne     11 - 22
Červenec - Srpen:
Po - Ne     11 - 22


Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Opakovaná návštěva. Prostředí a kuchyně stále výborné, jen personál by se měl naučit řešit problémy za zavřenými dveřmi a ne tak, aby je slyšela celá restaurace. Ale za to jídlo - vše odpuštěno.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace uprostřed nádherné lesní přírody. Ideální startovní nebo cílové místo pro pěší výlety. Vegetarián by určitě měl vyzkoušet místní grilováný farmářský sýr se šťouchanými brambory. Personál občas působí "nezkušeně", ale vše dohání svým milým přístupem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO