Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 14x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Na Grilu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace, milý personál a jídlo bylo výborné. S kolegy jsme vyrazili na firemní oběd a byli jsme spokojeni. Oceňujeme rychlost s jakou byla jídla připravena.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
It was my first time in the restaurant, and I was disappointed. The restaurant looks nice. The staff was... well not very friendly. I was not familiar with the system, and that you have to pay first, take your drinks with you... It took them a while to explain. But ok. Worst part was the food. For the price I've paid for a menu (169CZK) it was worst than average. Fries was not fresh, meat in the burger was... "meh" (nothing special). Their homemade fries sauces... not so good. I'm sorry but I didn't like the foot at all.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dali jsme si menu se steak burgerem, domácími hranolkami, šťouchanými bramborami a kofolou. Jídlo bylo výborné, ale v zimním období bych uvítal, kdyby bylo možné v rámci menu vyměnit studený nápoj za teplý (klidně obyčejný čaj). Prostředí je velice klidné, což v samém centru Prahy hodnotím jako veliké plus.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Jsem fanouškem NaGrilu, ale bohužel nyní musím dát špatné hodnocení. Zatarasený vstup do horní části s vyjádřením, že je málo obsluhy a tudíž by nestíhala nosit jídlo (může se stát, ale rozhodně se nemá takto prezentovat), vývar nedochucený, houska u miniburgeru studená a "třešnička na dortu" zapomenutá část zaplacené objednávky :( A naopak k nám 2x dorazila obsluha s objednávkou pro jiný styl. Což je hodně zvláštní, vzhledem k tomu, že mají elektronický systém. Po této zkušenosti už se nejspíš nevrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Trošku jiný fastfood. Mají dobré pivo od Bernarda, obsluha je velmi příjemná a snaží se. Prostředí má celkem originální výzdobu. Zkuste pálivou omáčku s nejpálivější paprikou na světě Scorpion moruga.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto famózní "fast food"! Ceny odpovídají kvalitě surovin, které tady dostanete. Určitě doporučuju navštívit a dát si jejich fantastický burger nebo hranolky.
Bistro Na Grilu Bistro Na Grilu Bistro Na Grilu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemné bistro hned u Václavského náměstí, zajímavá nabídka pokrmů, kvalita jídla super! Zajímavý koncept, rozhodně doporučuji, stojí za vyzkoušení. Trochu dražší bohužel
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO