Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Na Grilu

Na Grilu je konceptem fast food, kde ale pečlivě dbají na čerstvost a kvalitu surovin! Hlavním lákadlem je marinované kuřecí maso, jež je specialitou tohoto podniku. Důsledně hledí na původ kuřat a odebírají je výhradně od Českého dodavatele, jež si s jejich chovem dává na čas. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
It was my first time in the restaurant, and I was disappointed. The restaurant looks nice. The staff was... well not very friendly. I was not familiar with the system, and that you have to pay first, take your drinks with you... It took them a while to explain. But ok. Worst part was the food. For the price I've paid for a menu (169CZK) it was worst than average. Fries was not fresh, meat in the burger was... "meh" (nothing special). Their homemade fries sauces... not so good. I'm sorry but I didn't like the foot at all.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dali jsme si menu se steak burgerem, domácími hranolkami, šťouchanými bramborami a kofolou. Jídlo bylo výborné, ale v zimním období bych uvítal, kdyby bylo možné v rámci menu vyměnit studený nápoj za teplý (klidně obyčejný čaj). Prostředí je velice klidné, což v samém centru Prahy hodnotím jako veliké plus.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Jsem fanouškem NaGrilu, ale bohužel nyní musím dát špatné hodnocení. Zatarasený vstup do horní části s vyjádřením, že je málo obsluhy a tudíž by nestíhala nosit jídlo (může se stát, ale rozhodně se nemá takto prezentovat), vývar nedochucený, houska u miniburgeru studená a "třešnička na dortu" zapomenutá část zaplacené objednávky :( A naopak k nám 2x dorazila obsluha s objednávkou pro jiný styl. Což je hodně zvláštní, vzhledem k tomu, že mají elektronický systém. Po této zkušenosti už se nejspíš nevrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO