Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 14x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Na Grilu

Na Grilu je konceptem fast food, kde ale pečlivě dbají na čerstvost a kvalitu surovin! Hlavním lákadlem je marinované kuřecí maso, jež je specialitou tohoto podniku. Důsledně hledí na původ kuřat a odebírají je výhradně od Českého dodavatele, jež si s jejich chovem dává na čas. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace, milý personál a jídlo bylo výborné. S kolegy jsme vyrazili na firemní oběd a byli jsme spokojeni. Oceňujeme rychlost s jakou byla jídla připravena.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
It was my first time in the restaurant, and I was disappointed. The restaurant looks nice. The staff was... well not very friendly. I was not familiar with the system, and that you have to pay first, take your drinks with you... It took them a while to explain. But ok. Worst part was the food. For the price I've paid for a menu (169CZK) it was worst than average. Fries was not fresh, meat in the burger was... "meh" (nothing special). Their homemade fries sauces... not so good. I'm sorry but I didn't like the foot at all.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO