Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Ranč

    Úžice u Kralup n.Vltavou, Hlavní 277, 27745

Restaurace Na Františku

V této restauraci nabízí staročeskou kuchyni. Denně obměňují menu a nabízí hotová i minutková jídla. Kapacita prostoru je 70 míst. Možnost pořádání společenských akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po rekonstrukci je z toho naprosto jiná hospoda, která si celkem zachovala svoji atmosféru. Navíc se tu už nekouří a novē mají tankové plzeňské pivo. Škoda je, že jídlo je stále na úrovni českých hospod devadesátých let. Celkově jednoznačně krok dopředu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Typická česká hospoda kde dostanete celkem dobré plzeňské pivo a standardní kuchyni devadesátých let s nabídkou kuřecích plátků se sýrem nebo různé masové nudličky. Bývá zde hlavně v zimě dost nakouřeno. Nicméně tohle všechno k podobnému typu hospod patří a pokud vám to nevadí, nezklame vás to tady.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO