Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

11 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Na Farmě

Nabízíme příjemné prostředí a profesionální přístup. Hlavní důraz klademe na velmi kvalitní gastronomii. V naší nabídce najdete kromě vepřového a hovězího masa i specialitu podniku - telecí maso v různých úpravách. V restauraci vaříme výhradně z čerstvých surovin, veškeré maso je z našeho vlastního chovu prověřeného 20letou tradicí. Zkušený tým kuchařů Vám z těchto kvalitních a čerstvých surovin připraví výborné steaky, telecí a jiné speciality, jejichž aktuální přehled najdete v jídelním lístku. Restaurace má kapacitu 82 míst, kterou lze rozšířit až na 120 míst, při příznivém počasí lze využít pro posezení i venkovní terasu pro 50 osob. Pro děti máme připraven dětský koutek a v létě trampolíny a šlapací traktůrky.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba