2 fotky

Restaurace Na Dělostřílnách

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Na Dělostřílnách

Kultovní hospoda na značně nepravděpodobném místě. Přežila zánik socialismu i nástup kapitalismu. Pořád stejná. V zimě trochu zahuleno, ale v létě krásná zahrádka pod ořešáky. Pivo jaké říz které nezklame!
Ze tří stran je to tam do kopce, z jedné od Vojenské nemocnice, ale stojí to za to: polorodinná hospoda v přízemí rodinného domu, nádherný zašlý dřevěný interiér, okna do soukromé zahrady, venku skvělá zahrádka pod stromy.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

Je to taková schovaná hospůdka ve vilové zástavbě Střešovic. Místní sem chodí spíš na pivo. Prostredi moc krásy nepobralo. Co se týče jídel, překvapil mne dosti obsáhlý jidelak, ale jsou tam zajímavé kousky, které mne lákají, takže se sem stavím určitě ještě něco vyzkoušet. Jídlo bylo chuťově dobré, kančí maso trochu tužší, ale selské brambory byly výbornou přílohou. Je to jedna z mála hospod, kde si dáte grundle (malé rybičky).

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace