Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Dělostřílnách

Kultovní hospoda na značně nepravděpodobném místě. Přežila zánik socialismu i nástup kapitalismu. Pořád stejná. V zimě trochu zahuleno, ale v létě krásná zahrádka pod ořešáky. Pivo jaké říz které nezklame! Ze tří stran je to tam do kopce, z jedné od Vojenské nemocnice, ale stojí to za to: polorodinná hospoda v přízemí rodinného domu, nádherný zašlý dřevěný interiér, okna do soukromé zahrady, venku skvělá zahrádka pod stromy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Je to taková schovaná hospůdka ve vilové zástavbě Střešovic. Místní sem chodí spíš na pivo. Prostredi moc krásy nepobralo. Co se týče jídel, překvapil mne dosti obsáhlý jidelak, ale jsou tam zajímavé kousky, které mne lákají, takže se sem stavím určitě ještě něco vyzkoušet. Jídlo bylo chuťově dobré, kančí maso trochu tužší, ale selské brambory byly výbornou přílohou. Je to jedna z mála hospod, kde si dáte grundle (malé rybičky).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO