Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Na Břežance

Tradiční česká restaurace a pivnice, kterou najdete v centru Prahy 2, je jen pár kroků od Tylova náměstí a přibližně 100 metrů od dopravního uzlu I. P. Pavlova. Zaměřují se zde na typickou českou kuchyni a dobře "ošetřené" pivo. Ve všední dny nabízí mezi 11.00 a 15.00 hodinou domácí hotová jídla, jejichž skladbu připravují zvlášť pro každý den. Po 15té hodině si můžete objednávat ze stálého jídelního lístku, kde nabízí výběr hotových jídel, grilovaná i pečená masa, minutky a také chuťovky k pivečku. Na každý víkend připravují speciální víkendová menu, často tématicky zaměřená. Prostory se skládají z pěti částí: výčep, pivnice, restaurace, velký a malý salónek, celkem o kapacitě cca 100 míst. V letních měsících je k dispozici zahrádka ve vnitrobloku s cca 55 místy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrná hospoda, která moc nezaujme. Dali jsme si zde česnečku s krutony a grilovanou klobásu, vše bylo ok včetně piva , takže na zahnani hladu mohu doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Průměrná restaurace. Skočili jsme sem na rychlou zobku do žaludku, a to česnečku a opékanou klobása. Vše bylo dobré, jen chléb nebyl moc čerstvý. Pivo Plzeň a Gambrinus ok
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO