Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 47x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Vinárna Na břehu Rhôny Výtoň

Hlavním posláním společnosti je nabídnout milovníkům vína na českém trhu kvalitní francouzské víno. V nabídce najdete vína od malých vinařů z Francie, zejména z údolí řeky Rhôny, ale také z oblasti Jura a dalších francouzských regiónů. Degustace v českém i francouzském jazyce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
"Rhôna" na Výtoni je už snad klasika. Ukazuje se jak občas jednoduchá myšlenka může přinést neobyčejný úspěch. Při posezení u skleničky evokuje atmosféra v "Rhôně" Francii. A to ne tak (i když také)kvůli vínům a drobným chuťovkám k nim ale především atmosférou, ke které nemalou měrou přispívá personál.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
nejlepší vinný bar v Praze, skvělá atmosféra, milé prostředí a vynikající francouzská vína všech cenových kategorií. Mimořádně dobře vyškolený personál vždy připravený poradit s výběrem vína.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO