Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Bezručova 9, Plzeň
· Právě otevřeno (15:00 - 24:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace Na Břehu Rhôny Plzeň

V nabídce Na Břehu Rhôny Plzeň najdete vína od malých vinařů z Francie, zejména z údolí řeky Rhôny, ale také z oblasti Jura a dalších francouzských regiónů. Velkou část nabídky zaujímají biodynamická vína, která se mohou chlubit francouzským národním certifikátem Agriculture Biologique a dokonce i veganská bez přidaných siřičitanů...

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Popped into this place while on business in Pilsen. We had a couple of glasses each of St Emilion ("grand cru"), which the patron recommended we try. It felt strange sipping wine in the town that invented lager beer! Neverthleess, it was a good choice. I really recommend this place. Peter Drake, ex-Hexham, Northumberland, UK

"Peter Drake"
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno