Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 232x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Na Blbym místě

Restaurant s music barem najdete na rohu ulic V jámě a Štěpánská v centru Prahy. Vychutnat si zde můžete spolu s příjemnou atmosférou i tradiční jídla české kuchyně, pivo z tanku a pořádnou dávku dobré zábavy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I přesto, že má tato restaurace nelíbivý název. Nenechte se zmást tímto pojmenováním. Tento podnik je vylmi přiljemný a menu je tu také solidní. Dávám proto 4 hvězdičky.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
pokud si chcete při jídle s někým popovídat, určitě tam nelezte v pátek večer, protože od 21:00 nekompromisně začíná "divokou jízdu" pološílený DJ. Okamžitě jsme naši návštěvu ukončili, protože jediné místo, kam jsme se mohli v rámci podniku přesunout, byl extrémně zahulený kuřák nahoře (samotný průchod tímto prostorem je nepříjemný). Jediné štěstí, že jsme právě dojedli. Jídlo bylo vcelku fajn, ale nic extra, za tu cenu spíš slabší. Nakládaný hermelín o dost slabší, panenka a kuřecí prsa OK . Servírka se tvářila poněkud otráveně, když si kolegyně kvůli svým dietním omezením objednala horkou vodu s citrónem a další se dovolila zeptat, jestli je džus 100%. Ohledně DJ produkce s námi nikdo nekomunikoval, i když jsme byli (skupina 8 lidí) kromě jednoho páru jedinými hosty v nekuřácké části, tohle mi přijde jako nepochopitelná drzost a nedostatek respektu k hostům.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO