Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

My Piknik Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Asi nejlepší restaurace v Harrachově. Byl jsem zde podruhé a opět super! Jídlo moc dobré i pěkně vypadá na talíři. Chvíli trvalo než si nás všiml personál, ale to je jen maličkost. :) Pokud budete mít v Harrachově hlad, určitě pojďte sem.
My Piknik Restaurant
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo dobré s delší dobou čekání na obsluhu, obsluha ochotná, problém v komunikaci mezi obsluhou a kuchyní (nerespektování objednané diety). Vysoká tolerance dětských návštěvníků, oddělený dětský koutek, nekuřácké prostředí. Není možné platit kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hledáte restauraci skutečně vstřícnou k dětem? I dospělým ? Zde jste správně. Nabídka jídel vynikající, z domácích desertů si těžko vyberete a pokud se přihodí vašemu drobečkovi nějaká nehoda v nabídkovém listu najdete vhodnou první pomoc.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO