Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

My Piknik Restaurant

Restaurace pro celou Váši rodinu! Restaurace čítá 45 míst k sezení, salónek 25 míst a koktejlový bar 8 míst. Vaše ratolesti si mohou pohrát v dětském koutku. V letních měsících možnost posezení i na venkovní terase, která je až pro 120 osob. A i zde se vaše děti zabaví na venkovním dětském hřišti. Možnost pořádání akcí na klíč.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Asi nejlepší restaurace v Harrachově. Byl jsem zde podruhé a opět super! Jídlo moc dobré i pěkně vypadá na talíři. Chvíli trvalo než si nás všiml personál, ale to je jen maličkost. :) Pokud budete mít v Harrachově hlad, určitě pojďte sem.
My Piknik Restaurant
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo dobré s delší dobou čekání na obsluhu, obsluha ochotná, problém v komunikaci mezi obsluhou a kuchyní (nerespektování objednané diety). Vysoká tolerance dětských návštěvníků, oddělený dětský koutek, nekuřácké prostředí. Není možné platit kartou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO