Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 23x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

MY bistro & café

Vítejte v My Bistro & Café, v prostředí inspirovaném typickými francouzskými bistry.

Vychutnejte si svou ranní kávu s čerstvě upečeným croissantem, nebo si vyberte ze snídaňových menu. V útulném a moderním prostředí bistra si můžete přečíst denní tisk nebo využít wi-fi připojení a začít pracovat přímo odtud. Ochutnejte široký sortiment pokrmů vysoké kvality z těch nejlepších surovin. Každý den pro vás zde připravují zajímavé polední menu. Výběrová italská káva a domácí dezerty potěší i vaše přátele. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Večerem nás provázel opravdu velmi milý číšník, snad nejpozornější, co jsme kdy zažili. Prostředí je příjemné a světlé. Mají tady opravdu výborné a syté palačinky, doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zajimavé prostředí, ale nelze přehlédnout hotelové hosty. Restaurace propojena s hotelem, ač oddělené vstupy. Zajímavé např. osvětlením, barevnou kombinací a kobercem na zdech. Jídlo bylo dobré, ale čekala jsem to lepší! Personál průměrný. Pití drahé 49,- za třetinku Coca-cola mi přišlo dost. Turistické ceny.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO