Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Mustang Bar

Americká restaurace inspirovaná legendárním vozem ford mustang. Najdete zde americkou i mezinárodní kuchyni a v poledne  zde dostanete i česká jídla. Kapacita restaurace je 60 míst s odděleným salonkem. V létě je k dispozici posezení na zahrádce s pevným zastřešením i dětským koutkem. Restaurace je plně klimatizována.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha byla vcelku příjemná, číšník se nezeptal, jak chci steak, musel jsem se doprošovat, pak mi ale došlo, že se neptal z důvodu, protože to 1) nebylo medium rare a 2) nebyla tloušťka steaků příhodná k jakémukoliv propečení na přání. Hovězí steak byl cca 0,7 cm tlustý... Atmosféra je docela fajn i přesto, že docela nahlas hraje "hudební" televize Óčko.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mustanga jsme navštívili na doporučení a rozhodně jsme nelitovali. Tentokrát jsme si dali tři různé tortily s radou od servírky bez přílohy. - Velmi chutné a bohaté porce. Už se těšíme na další návštěvu na burgery.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik výborný, ale o rezervaci přes restu.cz nevěděli a měl jsem štěstí, že bylo volno. Tímto s restu.cz končím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO