Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 36x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Mustang Bar

Americká restaurace inspirovaná legendárním vozem Ford Mustang. Najdete zde americkou i mezinárodní kuchyni a v poledne zde dostanete i česká jídla. Kapacita restaurace je 60 míst s odděleným salonkem. V létě je k dispozici posezení na zahrádce s pevným zastřešením i dětským koutkem. Restaurace je plně klimatizována.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí průměrné ale čisté a přátelské. Venkovní zahrádka mi přišla příjemnější, ale i uvnitř to bylo v pořádku. Bohužel venku se těžko vyhnete kuřákům, kteří nemají teď už jinou možnost si huntovat zdraví. Takže hledáte místa podle směru větru, což vždy bohužel nevychází. Jinak jídlo výborné. Super polévka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Luxusní steak z Texaského ořechu s jalapeňos a barbecue dipem. Dost velký (350g), propečený přesně podle přání, hotová lahůdka. Doporučuji. Drobná výtka pouze k prostředí. Byli jsme zde 2x, pokaždé tam byla jiná větší společnost, ale pokaždé velmi hlučná, k čemuž přispívá asi i akustika restaurace. Poprvé jsme museli hned po jídle odejít, byť v plánu byla ještě káva a sladká tečka na závěr, ale nedalo se to :) Podruhé jsme to vyřešili přesunem na venkovní terasu a pak už bylo vše ok.
Mustang Bar
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO