Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Music Club v Kleci

Music club v Kleci nabízí po celotýdenní práci příjemný odpočinek, relaxaci nebo slouží k setkání s přáteli o víkendu. Majitelé by byli rádi, kdyby se "KLEC" stala prostorem pro setkávání lidí, kteří mají rádi pohodu, hudbu a kulturu ve všech podobách. V minulosti tady vystupovali hvězdy jako Daniel Nekonečný, Stanislav Hložek a další populární osobnosti. Z místních tanečních skupin tady přivítali v prostorách klubu "na živo" např. Soráče, Reach, Trinom... O víkendech probíhají taneční párty a některé jsou nezapomenutelné...Ty které jste propásli, ale určitě je ještě pro velký úspěch zopakují jsou např.: Playboy Párty se sexy zajíčkama a DJs LowMoney /NFW.cz/ Ondřej Albrecht /radio Kiss Publikum; Párty TOO SEXY s nezapomenutelným Djem Michalem Pesinou a dvěma Djkama Jeaniss a Micca Bay.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO