Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Music a cocktail bar Cubana

Cubana bar je rozdělený na několik částí, což vám umožní usadit se na místo, které vyhovuje vaší náladě. Chcete být v centru dění? Nejspíš zůstanete v horní části Cubany, která je větší a živější, přímo u hlavního baru. Rádi tancujete? Dole na vás čeká parket, také s barem - teď už stačí jen rozhýbat boky jako Kubánky či Kubánci. Zkrátka každý si zde najde to svoje, a pokud budete mít speciální přání, rádi vám vyjdeme vstříc. Nenabízíme žádnou divočinu, spíše chvilky pohody s přáteli, v příjemném, autentickém prostředí, jaké jinde v Brně nenajde. Navštivte nás na Jezuitské ulici, na Kubu je to přece jen daleko.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí decentní, příjemné a klidné. Malý a úžasný bar. Člověk se na malou chvíli ocitne na pár okamžiků přímo na Kubě. Opravdu široká nabídka rumů a různých koktejlů z nich. Skvěle se tu dá zapomenout na ruch z okolí a ponořit se do příjemného večera. Obsluha milá a znalá rumů, které zde prodává. Musím říct, že se opravdu vyznají. Několikrát jsme dali na doporučení a mohu říct, že bylo vždy dobré. Opravdu doporučuji.
Music a cocktail bar Cubana Music a cocktail bar Cubana Music a cocktail bar Cubana Music a cocktail bar Cubana Music a cocktail bar Cubana
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO