Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mr.Sushi

Pokud se rozhodnete povečeřet v této restauraci, vězte, že vstoupíte do japonského gastronomického ráje. Kromě toho nemusíte mít žádné zábrany v konzumaci jídel této restaurace, jelikož japonská kuchyně je známá svým správným přístupem k výživě. Návštěvu v restauraci můžete zahájit japonským čajem, který nastartuje váš organismus k příjmu dalších pokrmů, až poté si vychutnávejte různá tradiční japonská jídla. Z hlavních jídel si dejte pokrmy z masa nebo ryb, nejrůznější druhy maki a sashimi, a v neposlední řadě nezapomeňte ani na dezerty a jiné vynikající dobroty. Večeře se změní ve výjimečnou událost, kdy poznáte nejlepší japonské tradice a oceníte dokonalou přípravu každého pokrmu, prospěšného také pro vaše zdraví.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO