Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mr. Hau

Veganská restaurace, která se nachází se v útulných podzemních prostorách nedaleko tramvajové zastávky Bruselská a I. P. Pavlova. Je ideální volbou pro rychlý oběd či romantickou večeři. V době od 11 do 15 hodin si zde můžete vybrat z bohaté nabídky samoobslužného bufetu. V odpoledních a večerních hodinách si lze vybrat ze stálého jídelního lístku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát celkem zklamání: velká část jídel z bufetu byla studená (vychladlá) a přílohy silně okoralé, což alespoň v případě rýže obsluha rychle napravila. Chuťově to nebylo špatné, ale ve studeném jídle se chutě moc nerozvinou... Doufám, že to příště bude lepší!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byl jsem zde podruhé a opět jsem si velmi pochutnal. Jídlům, ač jsou veganská, rozhodně nechybí chuť, ba jsou velmi dobře okořeněna. U čeho jsem kdy jedl masové varianty (jarní závitky a smažené fazolky s hovězím), u toho mi více chutnaly tyto veganské. Prostředí je příjemné, i když trochu přeplácané: uvidíte zde to nejlepší z české i asijské umělohmotné výzdoby. :) Kdo je vegetarián nebo vegan, měl by rozhodně dát Mr. Hau šanci. A pokud někdo neví, co si vybrat, u bufetu si může naložit na talíř, co se mu líbí, a platit na váhu...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO