Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Motorest Zlatá Studna

Stylová restaurace s kapacitou 48 osob. K dispozici je nekuřácký salonek pro 20 osob, letní zahrádka u historické studny s kapacitou 50 osob a víceúčelový společenský sál pro 80 osob.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Velice hladového strávníka asi jídlo neurazí, ale na plánovaný oběd bych sem již znovu nešel. Restaurace je sice plná, ale jídlo docela slabé. V případě, že máte domácího mazlíčka, tak rovnou můžete jít jinam. S pejskem Vás sem nepustí. A nezáleží na velikosti. I malý pes je prý pes. Kromě toho, že je z kuchyně cítit docela zápach, tak jsou servírována jídla dle českého stylu s klasickou oblohou. Obsluha není příliš rychlá, ale je docela příjemná. V ošatkách na stolech oschlé pečivo, které vám samozřejmě naúčtují. Gulášová polévka přesnídávková - polévka nemastná, neslaná. Byla z ní cítit vegeta či jiné podobné dochucovadlo bohužel. snaha dochutit ji u stolu se bohužel nepodařila. Smažený sýr s bramborem. "Smažák" docela dobrý, ale brambory nedovařené. Svíčková, takový průměr. Rozhodně jsem již jedl lepší. Vepřová játra na roštu s hranolky a tatarskou omáčkou. Játra úplně propečená a suchá. Bohužel jak podrážka. Hranolky neosolené a samozřejmě hrozná zeleninová obloha. Snažili se o tatarskou omáčku domácí, ale úplně se nepovedla. Byla velice řídká. Na motorestu se snaží o českou kuchyni. Najdete zde spoustu českých klasik, ale je to za mě tedy jedna z těch slabších restaurací. Také bych rád upozornil personál, že v dnešní době je povinnost dávat účtenky. My bohužel žádnou nedostali!!

 • Uživatelská fotka z Motorest Zlatá Studna
 • Uživatelská fotka z Motorest Zlatá Studna
 • Uživatelská fotka z Motorest Zlatá Studna
 • Uživatelská fotka z Motorest Zlatá Studna
 • +1
Medy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

117716270851692501995
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno