Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace Motorest Velemín

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    3

Při cestě z Brna do Hřenska jsem váhal, jestli sjet z dálnice do obce Velemín a navštívit tamní motorest. Ale jsem moc rád, že jsme se tam zastavili. Parkování v pohodě, obluha rychlá a pozorná. Velký výběr klasických jídel. Čekání na jídlo minimální, než jsme si stačili umýt ruce tak bylo jídlo na stole. Jídlo bylo velmi dobré a porce slušné. Ceny příznivé. Kdo není extra náročný gurmán nebo neujíždí na super designu restaurace tak tady se moc dobře nají, bez zbytečného čekání a za příznivou cenu. Budova je starší, vnitřní předsál s menším počtem stolů působí jako venická hospoda, i nějací štamgasti tu vysedávali. Hlavní sál s velkým počtem stolů je obrovský. Působí spíš jako jídelna (fascinovalo mě jakou metodou asi staří zedníci takový prostor zastropovali, je to panečku pořádná plocha...). Mezi předsálem a hlavním sálem je ve stěně velké akvárium s velkými rybami. Dětem se to moc líbilo. Obsluha byla velmi příjemná a rychlá. Tam to prostě frčí. Někomu by mohla vadit podlaha z OSB desek zalitých nějakou lesklou našedlou hmotou, vypadá to zvláštně. Ale je to čisté a zřejmě se to dobře udržuje. Levnější než dlažba a možná lepší než linoleum ve školní jídelně. Ocenili bychom venkovní sezení a zeleň, ale to tam bohužel nenajdete... A kdo má ještě místo v břiše, tak naproti přes silnici je cukrárna s točenou zmrzlinou... Na zpáteční cestě jsme se tam stavovali znovu a opět naprostá spokojenost.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba