Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Motorest U Rybiček

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Nátřesk, a tedy i nestíhající a mírně zmatená obsluha, ale to se dalo čekat. Jídlo velmi dobré, porce vydatné, obrovský výběr. Nechápu, že si někdo v tomhle vodním kulinářském ráji může objednat svíčkovou. :) Posezení taky moc fajn, zvlášť to venkovní ve stínu stromů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zásadní rada: nedívejte se na web motorestu. Je tam špatně poloha, sortiment, ceny... Motorest se nachází na sjezdu na 42. km D1. Pokud jedete po silnici od Divišova, je potřeba projet Šternovem a asi kilometr za obcí směrem na Český Šternberk je doprava odbočka k motorestu. Prostředí je příjemné: mořská, námořnická a rybí výzdoba. Funguje jako bistro: vystojíte frontu (okolo poledne dost dlouhou) u pultu, vyberete si ze všemožných rybích a mořských lahůdek ve vitrínách (anebo českou klasiku z vyvěšeného jídelníčku). Zvolené vám ohřejí, přidají přílohu - a dobrou chuť. Rybí sortiment je opravdu bohatý, jeho příklad spolu s cenami je na vyfocené účtence, a to jsme zcela vynechali sudené rybí výrobky. Jídlo snad nemělo chybu: šťavnaté, dobře okořeněné... Dojem kazilo jen velké množství návštěvníků. Okolo motorestu je hodně stromů a venkovní posezení. Myslím, že se ještě vrátíme.
Restaurace Motorest U Rybiček
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kouzelné zapomenuté místo u dálnice. Pod korunami stromů na zahrádce je i v parném létě příjemný chládek. Uvnitř restaurace je spousta zajímavých vodních tvorů v akváriích i na pultu ;)
Restaurace Motorest U Rybiček Restaurace Motorest U Rybiček Restaurace Motorest U Rybiček Restaurace Motorest U Rybiček
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Motorest U Rybiček je na sjezdu dálnice, ale dá se tam dostat i zezadu. Na první pohled se to zdá opravdu jako nějaká závodka, ale mají velký výběr a to hlavně ryb. Nají se tu všichni ať už mají chuť na cokoliv. Velký výběr ryb na mnoho způsobů s jakoukoliv přílohou a salátkem. Nabízí zlevněné menu jak s rybami tak i minutky jako jsou omáčky, kančí guláš, ptáček a asi 5-6 druhů polévek. Co můžu doporučit je mořský úhoř v medové chilli omáčce a nebo výborné krevety. Za ryby tu dávám 4 hvězdičky, ale za ostatní 3. Ceny dobré. Prostředí je spíše takové závodní, ale zpříjemňují to akvárka v restauraci s rybami a venku je příjemné dřevěné sezení ve stylu lodiček. Obsluha příjemná :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný "bufet" s rybami hned u dálnice, opravdu pestrá nabídka ryb a chuťově opravdu výborné. Doporučujeme všem! Pokud jdete na jídlo během oběda, určitě si dejte rezervaci, kdybychom si ji nedali, bylo by úplně plno :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO