Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Motorest U Brány Čech

Motorest U Brány Čech se nachází na levém břehu řeky Labe u silnice I/30 mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem v krásném prostředí chráněného území českého středohoří v obci Litochovice nad Labem. Motorest poskytuje klasickou českou kuchyň, denní menu, minutky. Pivo Gambrinus 11°, točená Kofola a jiné dle nápojového lístku. Motorest disponuje parkovištěm. U motorestu je též zahrádka s kapacitou 50ti míst a zahradní gril. V restauraci je kapacita 70 míst. Salónek s kapacitou 30ti míst v salónku je též klasický kulečník a Sazka on-line. V salónku je malá prodejní výstavní galerie obrazů, kde se prezentuje malíř Gennadij Avdějev, člen uměleckého spolku malíři severních Čech. Možnost pořádání rodinných oslav, malých svatebních hostin do 25 míst, firemní školení, porady a oslavy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO