Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky

Hodnocení Restaurace Motorest Rumcajs

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    2

Tuto restauraci rozhodně nedoporučujeme. Jídlo bylo nejspíš tak čtyři dny staré, maso tvrdé ohřáté v mikrovlnce a měla to být hotovka. Řízek na pohled hrůza a krokety nacucané přepáleným olejem, maso smrdělo nevím čím, chuťově na zvracení. Doporučuji vám, vyhnout se této restauraci obloukem (jestli se tomuhle dá vůbec říkat restaurace) a podpořit a zaplatit v restauracích, kteří opravdu chtějí, aby byl zákazník spokojený a dostal k jídlu kvalitní a chutné jídlo a to zaplatit. Tady vás odbydou hnusem a za tohle chtějí krásně zaplatit. Lituji, že jsme nejeli kousek dál, kde je pár restaurací s určitě lepší kuchyní a přístupem, než tady v téhle hrůze.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba