Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Motorest Nučnice

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rádi se sem vracíme. Vždy ochotný a usměvavý personál, nic není problém. Dobře se najíte když máte hlad, porce jsou relativně veliké. Ale když jedete kolem na kole a chcete něco lehčího, tak to na jídeláku taky najdete. A nevyhodí vás ikdyž se s dětma stavíte jenom pro nanuka :-) Jen nás poslední dobou trochu zlobí objednávání jídel pouze číselným kódem. Trochu divné, objednávat si 1056, k tomu 922 a jako zákusek 385 :-
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo v poradku, posezeni prijemne, personal usmevavy ... Ale proboha, zruste objednavky jidel pomoci cisel. Dcera si chce objednat kureci rizek a ne jidlo cislo "1091".
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme zde velmi pozdni obed a byla to dobra volba. Personal prijemny a usmevavy. Jidlo pripravene bleskurychle a chutnalo. Jako predkrm tradicne padla sunkova rolka s krenovou slehackou - doporucuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo i obsluha výborná. Nedostatkem bylo, že na jídelním lístků nebyly uvedeny alergeny a požadovaly jsme bezlepkovou dietu. Ta nebyla v jídelním lístku uvedena - možnost tohoto stravování, ale na přání se servírka byla ptát u kuchařů a bezlepkové jídlo bylo připraveno. Velkým kladem byly velmi dobré porce. Restrauraci doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO