Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace Motorest Na Ráně

Nabízí klasickou českou kuchyni, každý den velký výběr hotových a minutkových jídel. Čepují zde tankovou krušovickou desítku, samozřejmostí jsou sezónní speciály.  Uvnitř restaurace je k dispozici 60 míst, v letních měsících rozšířeno o venkovní posezení. Těšit se můžete i na speciality z udírny - klobásy, uzené maso, špeky, ryby, špekáčky, uzená slanina. Pořádají tu i zabíjačku - jitrnice, kroupová jelita, prejt, libová tlačenka, polévky – černá, bílá.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno