Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Motorest na Oldřichovci

Motorest na Oldřichovci nabízí příjemné posezení a osvěžení na vašich cestách. Pohodová obsluha a krásné prostředí, které stojí za to vyzkoušet. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Nevelká nabídka z jídelního lístku, většinou hotová jídla, málo minutek, není to však na škodu. Jídlo bylo dobré, rychle připravené. Zřejmě jde o rodinný podnik... Až se zaběhnou, budou výborní..

Alinek
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Příjemný nový motorest. Kladem je velká terasa téměř úplně krytá slunečníky a dětské hřiště, to se po cestě po D3 docela hodí. Vevnitř je to také hezké, trochu strohé a dost dřevěné. Obsluha je sice trochu zmatená, ale je fajn. Jídelníček, ceny a kvalita jídla odpovídá typické české hospodě. Kafe celkem dobré. Není důvod se tu občas nezastavit.

Václav Fuksa
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba