Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Motorest Český Lev

Motorest Český lev, pouhých 200m od silnice R35 na odbočce na Holice na čerpací stanici Agip, nabízí chutnou českou kuchyni a výběr tradičních českých piv Prazdroj, Gambrinus, Velkopopovický Kozel a Birell. Motorest nabízí nabídku vybraných hotových jídel od pondělí do neděle
s polévkou v ceně hotového jídla. Možnost rozvozu jídel do firem v Holicích, Sezemicích, Pardubicích a do Lázní Bohdaneč. Pro příznivce sportovních utkání je připravena TV a
každý den aktuální sportovní přenosy z celého světa. V létě je k dispozici venkovní posezení. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba